Jesteśmy firmą, która od trzech lat działa na rynku, rozwija się i pozyskuje coraz to szersze grono zadowolonych klientów. Zajrzyj do naszej oferty -> Pranie tapicerki samochodowej Sucha Beskidzka i okolice oraz przeczytaj, dlaczego warto podjąć z nami współpracę.

Pranie tapicerki samochodowej Sucha Beskidzka i okolice

W swojej pracy stawiamy na jakość. Dzięki temu mamy stałych klientów, których to rzesza powiększa się z tygodnia na tydzień. Pranie tapicerki samochodowej wykonujemy u klienta, dzięki czemu proces czyszczenia odbywa się w momencie, gdy ten spokojnie zajmuje się swoimi sprawami.

Dzięki bogatemu doświadczeniu usługę wykonujemy w szybkim czasie, uzyskując jednocześnie rewelacyjny efekt! Stosujemy środki chemiczne najwyższej jakości w odpowiednich proporcjach. Nie przemaczamy tapicerki, stosujemy odpowiednie ilości chemii (co jest szalenie istotne, jeśli chodzi o późniejsze użytkowanie).

Pranie tapicerki samochodowej Sucha Beskidzka i okolice

Działamy na terenie  Suchej Beskidzkiej i szeroko pojętej okolicy, tj.- Zawoja, Maków Podhalański, Białka, Skawica, Zembrzyce, Marcówka, Tarnawa, Budzów, Jachówka, Bieńkówka, Palcza, Baczyn, Zachełmna, Skawina, Radziszów, Sułkowice, Harbutowice, Gaj, Wola Radziszowska, Kraków i wiele, wiele innych.

Pranie tapicerki samochodowej- czego nie robić?

Odradzamy stosowania pianek i innych środków czyszczących dostępnych od ręki. Chemia nieodciągnięta z tapicerki- jedynie wtarta, powoduje płowienie koloru oraz powstawanie zacieków, których (w wielu przypadkach) nie jesteśmy w stanie usunąć. Profesjonalne czyszczenie, odpowiednie środki chemiczne oraz sprzęt o doskonałej sile ssącej pozwalają nam wykonywać usługi na najwyższym poziomie.

Jak długo schnie tapicerka?

Wszystko zależy od stopnia jej zabrudzenia-  to on determinuje ilość wykorzystanej do prania wody. Niemniej tapicerka po 24 godzinach nadaje się do użytkowania. Wpływ na czas schnięcia ma również panująca na zewnątrz aura. W ciepły, piękny, słoneczny dzień tapicerka schnie zdecydowanie szybciej i już po kilku godzinach jest zupełnie sucha.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie. Zapraszamy więc do kontaktu pod numerem telefonu: 605-197-700 i 697-267-801 . Dane firmy dostępne są w zakładce KONTAKT. Za usługi, na  życzenie klienta, wystawiamy fakturę VAT.

Top