Jeśli interesuje Cię czyszczenie kostki brukowej Sucha Beskidzka i okolice, doskonale trafiłeś. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług firmy czyszczącej DOMENTOR.

Telefon: 605-197-700

Dlaczego my? Czyszczenie kostki brukowej Sucha Beskidzka, Skawina

Intensywnie działamy na rynku od trzech lat. Wiemy w jaki sposób wykorzystać potencjał sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie ograniczyć chemię stosowaną do czyszczenia do minimum. Pamiętaj, jeśli nie mamy do czynienia z uciążliwymi plamami (np.  z oleju) stosowanie chemii jest bezzasadne i jedynie zwiększa koszta „mycia kostki” (nie daj się naciągnąć).

Czyszczenie kostki brukowej Sucha Beskidzka, Skawina-  KONTAKT i terminy

Zadzwoń do nas pod numer telefonu: 605-197-700 lub 697-267-801 i zapytaj o szczegóły dotyczące usługi. Jesteśmy elastyczni- z pewnością dojdziemy do kompromisu. Twoje zadowolenie, Drogi Kliencie, jest dla nas najważniejsze. Dokładamy wszelkich starań, aby usługa została wykonana w sposób rzetelny.

Gdzie działamy?

Oczywiście, działamy nie tylko na terenie Suchej Beskidzkiej oraz Skawiny! Dzwoń do nas śmiało, jeśli Twoje miejsce zamieszkania to: Zawoja, Białka, Skawica, Maków Podhalański, Zembrzyce, Tarnawa, Marcówka, Budzów, Bieńkówka, Jachówka, Baczyn, Zachełmna, Palcza, Harbutowice, Sułkowice, Radziszów, Wola Radziszowska, Skawina, Kraków oraz szeroko  pojęta okolica. Zadzwoń i zapytaj, z pewnością dojedziemy na miejsce!

Kiedy czyścić kostkę brukową?

Najlepszym momentem na czyszczenie kostki brukowej jest wiosna i lato. Czyszczenia nie należy przeprowadzać jesienią, ani bardzo wczesną wiosną, kiedy to jeszcze może dojść do opadu śniegu.

Co prócz kostki brukowej?

Oprócz czyszczenia kostki brukowej zajmujemy się również czyszczeniem nawierzchni na orlikach, czyszczeniem elewacji oraz wszelkich powierzchni nadających się do czyszczenia wodą pod ciśnieniem. Jeśli nie jesteś pewien, czy dana nawierzchnia wchodzi w zakres czyszczonych przez nas, skontaktuj się  z naszym przedstawicielem i zapytaj o szczegóły.

Zakres naszych usług

Jeśli dodatkowo interesuje Cię:

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Pranie tapicerki meblowej

Pranie dywanów

koniecznie skontaktuj się z nami i ustal  dogodny dla siebie termin usługi.

Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT za wykonaną usługę.

Domentor Andrzej Konefał
ul. Podlesie 158 D
32-052 Radziszów
NIP: 8141664019

Top