Jeśli jesteś z okolic Suchej Beskidzkiej i zastanawiasz się gdzie warto oddać dywan do czyszczenia, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą -> Czyszczenie dywanów Sucha Beskidzka. Przeczytaj, dlaczego warto podjąć współpracę właśnie z nami.

Czyszczenie dywanów Sucha Beskidzka- dlaczego my?

Jesteśmy firmą, która prężnie rozwija się na rynku od trzech lat. Śledzimy trendy, rozwijamy się i szkolimy w zakresie wykonywanych usług. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu oraz zgranej ekipie, zapewniamy świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. Posiadamy już wielkie grono stałych klientów, które z tygodnia na tydzień poszerza się o nowych, wspaniałych ludzi.

Czyszczenie dywanów Sucha Beskidzka- jak czyścimy?

Wystarczy, że do nas zadzwonisz. My przyjedziemy po dywan i odwieziemy go, gdy będzie gotowy. Czyszczenie dywanów odbywa się metodą ekstrakcyjną. Nie musisz wcześniej trzepać, ani odkurzać dywanu! My robimy to odpowiednimi sprzętami przygotowując tym samym powierzchnie do prania. Nie przemaczamy dywanów, nie pierzemy także na wskroś. Stosujemy środki chemiczne z najwyższej półki.

Dlaczego czyszczenie dywanów nie odbywa się u klienta?

Dywan należy w odpowiedni sposób przygotować oraz zapewnić mu odpowiednie warunki do schnięcia. Nie jesteśmy w stanie chociażby dokładnie wytrzepać dywanu u klienta. A należy pamiętać, że ten etap czyszczenia jest bardzo ważny i jego pomijanie sprawia, że dywan nie jest dobrze wyprany.

Czyszczenie dywanów- czy tylko w  Suchej Beskidzkiej?

Oczywiście, że nie! Czyszczenie dywanów odbywa się na terenie: Maków Podhalański, Sucha Beskidzka, Zembrzyce, Zawoja, Skawica, Białka, Budzów, Jachówka, Marcówka, Bieńkówka, Baczyn, Palcza, Zachełmna, Skawina, Radziszów, Wola Radziszowska i szeroko pojęta okolica. Mamy również stałych klientów z Krakowa, ceniących wysoką jakość świadczonych przez nas  usług. Dojazd do klienta nie jest dla nas absolutnie żadnym problemem.

Czyszczenie dywanów i co jeszcze?

Oprócz czyszczenia dywanów, w swojej ofercie mamy również czyszczenie tapicerki samochodowej, pranie tapicerki meblowej, czyszczenie kostki brukowej. Zadzwoń do nas koniecznie i zapytaj o szczegóły. Umów się. Gwarantujemy 100% zadowolenia.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 697- 267-801 lub 605-197-700 .

Top